Çatı Malzemeleri Satışı

İSTANBUL Çatı Malzemeleri Satışı

Çatılar, mutlu yuvalarımızın en önemli kısımlarıdır. Çatının sağlam olması, fırtına ve yağmurda rahat etmenizi sağlayacaktır. Özellikle metrelerce kar yağışı olduğu zaman, sağlam ve sızdırmayan çatı, her zaman için aranır. Çatı kalitesi, fırtına, yağmur ve çok kar yağışlarında kendini gösterir. Bu nedenle en kaliteli çatı malzemeleri tercih edilmelidir. Güvenilir olması yanında, kaliteli ürünlerle hizmet veren firmamız, en iyi malzemeleri sizler için satışa sunmaktadır.

Çatı malzemeleri
Çatı malzemeleri

SAĞLAM ÇATI MALZEMELERİYLE HİZMETİNİZDEYİZ.

Piyasanın en iyi çatı malzemelerini satan firmamız, kısa zamanda teslimatla, aradığınız mükemmel sonuçları sizler için sunmaktadır. Sandviç panel, ondüline, straforlu ondüline, artermit oluklu model, OSB, shingle, arduazlı membran, galvaniz çatı, şeffaf ışıklıklı, board, ondüline malzeme çivisi, shingle çivisi, kendinden yapışan membran, pvc yapıştırıcısı, ahşap çıta çeşitleri, alüminyum folyolu cam yünü şilte, çatı oluğu köşesi, çatı oluğu iniş, oluklara özel kapak, kelepçe, oluk dere, iniş borusu, ek manşon, kara yünü levha ve board çeşitleriyle, çatı işlerinde aradığınız bütün malzemeleri, işin uzmanı firmamızdan temin edebilirsiniz. Aradığınız kalitedeki çatı malzemeleri, sağlam ve güvenilir iş yapan firmamız tarafından temin edilmektedir.

 

 SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ ÇATI MALZEMELERİ SATIŞI

Çatı malzemelerinde önemli olan malzemenin kaliteli ve uygun fiyatta olmasıdır. Aradığınız kalite yanında, uygun fiyat çok önemlidir. Uygun fiyat tercihi, her müşteri için çok önemlidir. Ancak, malzemenin kaliteli olması da çok önemlidir. Bir binanın çatı malzemeleri çok önemlidir. Bu nedenle, kaliteli malzemeler tercih edilmelidir. İşinin uzmanı olan firmamız, İstanbul çatı malzemeleri kategorisinde, aradığınız bütün çeşitleri satışa sunmaktadır. İnşaat ve yapı işlerinde uygun fiyat yanında, kullanımının pratik olması ve inşaat anında zorluk çıkarmaması çok önemlidir. Ustaların tercihi olan malzemeleri bulunduran firmamız, inşaat anında kolay kullanımı olan malzemeleri tercih etmektedir. Kalitesiz olan ve paranızı boşa götürecek olan malzemeler tercih edilmemektedir. Bu malzemeler, inşaat firmasının ve malzemecinin prestijini sarsmaktadır. Bu nedenle, inşaat piyasasında ve yapı malzemesi piyasasında önemli olan nokta, kalitedir.

Çatı malzemeleri satan yerler
Çatı malzemeleri satışı

YAĞMUR, FIRTINA VE KAR, ÇATINIZA ZARAR VERMESİN

Bir çatıda aranan en önemli özellik yağmur, fırtına ve kar afetlerde dayanıklı olmasıdır. Dayanıklı olması yanında sızdırmazlık özelliği de çok önemlidir. Bu nedenle İstanbul çatı malzemeleri kategorisinde, afetlere dayanıklı malzemeler tercih edilmelidir. Malzemenin dayanıklı olması yanında, işçiliğin de çok kaliteli olması gerekir. Özellikle çok kar yağdığı zaman, kalitesiz çatılar hemen kendini göstermektedir. Bu nedenle, ömür boyu sizi kardan ve yağmurdan koruyacak çatılar yaptırmalısınız. Bunun için işin uzmanı olan firmamızın çatı malzemelerinden faydalanmanız gerekir.

Özel yalıtımlı malzemelerle, hem çatı kaplama, hem de yalıtımı bir arada yapabilirsiniz. Galvanizli kaplama ile daha sağlam olan çatınız, aynı şekilde su yalıtımı da yapılabilir. Membran döşeme ile yapılan çatılarda, ısı yalıtımı ve sızdırmazlık özelliği bir arada gerçekleşir. Çatı iskeletinin sağlam olması da çok önemlidir. Bu konuda en önemli şeylerden biri işçiliktir. İşçiliği kötü olan çatıların, kaplama işlemi de düzgün olmaz. Bu nedenle, çatı yapımında en iyi işçilik tercih edilmelidir. Ayrıca yağmurun düzenli bir şekilde çatıdan inmesi için özel oluk çeşitlerimizi de tercih edebilirsiniz.

 

Oluk çeşitlerimiz, özel bir genişliğe sahiptir ve sağlamdır. Yağmura özel imal edilen bu parçalar, aynı zamanda çatının estetik görünmesi için özel bir tasarımla imal edilmiştir. Bütün malzemelerimiz, çatıların estetik ve zarif görünmesi için özel dekorasyon tasarımı ile üretilmiştir. Bu nedenle, eviniz için tasarladığınız özel tasarım ve dekorasyon işlerine uyumlu bir şekilde üretilmiştir. Mükemmel bir çatı için, firmamızın kaliteli malzemelerini tercih edin.