HAKKIMIZDA

Seçkin projeleri üretmek  için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “her zaman insanlığa fayda sağlamak için inşaat sektöründe yapılacak projelere bir ayak olarak kaliteli malzemeleri müşterilerine sunmayı” hedeflemiş bir inşaat yapı firmasıdır.

VARLI YAPI inşaatı bazı benzerlerinden ayrılan temel  bazı özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır.

Öte taraftan müşterilerinin bir an önce işlerini en kaliteli ve uygun şekilde yapmak ve  sağlamak için projelerini sürat ile ve zamanında bitirmek ; bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkartmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.

Varlı Yapı İnşaat, müşteri memnuniyeti, kalite esaslı,bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bu anlayış,kaliteyi sadece inşaatta değil,satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek , sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak , alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.

Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

Dürüstlük , Şeffaflık ve Açıklık müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel birinci özelliklerimizdir. Tüm işlerimizde  ve hizmetlerimizde bunu korumanın gerektiğinin  her zaman bilincindeyiz…

Müşteri Memnuniyeti
Kaliteli Malzeme
Uygun Fiyat
Müşteri Geri Dönüş

İnşaat malzemeleri ihtiyacınıza göre siz müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız. İnşaat malzemelerini isteğe göre malzemenize uygun araç ile kapınıza kadar ulaşımını sağlamaktayız. Bizleri bu sektörde öncü yapan bir kaç özellik ise Uygun fiyat, Kaliteli malzeme ve en önemlisi ise müşteri memnuniyetidir.